Chat with us
Objednejte
GoSlimmer Patch
v priebehu 20 minút a využite výhodu našej propagačnej ponuky!
Objednaj teraz!
UPOZORNENIE: Vzhľadom na zvýšený predaj, denné objednávky sú obmedzené. Dnes, , momentálne máme výrobok NA SKLADE a posielame ho v rámci 24 hodín. Poponáhľajte si a objednájte si teraz!
Zázračné tajomstvo ako schudnúť 2,7 kg len za 16 dní - bez zriekania a hladu!
Tajomstvo afrických kmeňov
#1 metóda chudnutia v Hollywoode!
Schudnite aj 2,7 kg prírodným spôsobom!
Znížte chuť do jedla za 16 dní!
Bez pocitu hladu!
Bez diét a tabletiek na chudnutie!
 • Doteraz si 966 ľudí na Slovensku vybralo GoSlimmer náplasti! Pridajte sa im aj vy, potlačte hlad a hneď​ schudnite! Hneď si objednajte!
  Bratislava,

  Objavili novú metódu na chudnutie bez diét a tabletiek!   

  Výborné správy pre tých, ktorí sa chcú zbaviť nadbytočných kilogramov bez prísnych diét a nebezpečných tabletiek. Koneône objavili prírodnu metódu na chudnutie - bez pocitu hladu, neurózy a vyčerpávania. Ide o extrakt zvláštnej rastliny, ktorú vedci skúmali veľa rokov a ktorá umožnila existenciu africkému kmeňu Bušmanov v drsných podmienkách afrického púšťa. Je to hoodia - africká rastlina, ktorá úspešne potlačuje chuť do jedla prírodným spôsobom. Žuvaním tejto magickej rastliny, africkí Bušmani podvádzali svoj mozog, čo malo za následok zniženu chuť do jedla. Dnes ta magická hoodia môže pomôcť aj Vám, aby ste sa ľahko a rýchlo zbavili nadbytočných kilogramov.

  GoSlimmer náplasti obsahujú prírodný extrakt africkej rastliny hoodie. Taktiež aj ostatné zložky, ktoré pomáhajú, aby ste schudli a prinášajú výborné výsledky tisícom ľudí po celom svete, nevyvolávajú žiadne neželané účinky a prinášajú výsledky až po 16-tich dňoch - schudnete aj 2,7 kg!

  GoSlimmer náplasti boli najprv k dispozícii len elite a chránili ich ako tajomstvo prírodného chudnutia. Ale, veľmi rýchlo sa vo všetkých časopisoch o zdraví a kráse objavili pozitívne kritiky GoSlimmer náplastí a ako ,,roztápajú“ kilogramy už po 16-tich dňoch. Sú venované všetkým, ktorí nechcú držať vyčerpávajúce diety ani používať drahé a nebezpečné tabletky na chudnutie a namáhavo cvičiť, ale sa chcú zbaviť nadbytočných kilogramov a byť štihlí ako hollywoodské hviezdy, GoSlimmer náplasti priniesli riešenie!

  Vyzerajte perfektne ako hollywoodské hviezdy vďaka GoSlimmer náplastiam!

  Prečo práve vy potrebujete GoSlimmer náplasti?

  Schudnite 2,7 kg po 16-tich dňoch!

  Už po 16-tich dňoch pravidelného lepenia GoSlimmer náplastí, zbavite sa nadbytočných kilogramov. Až 2,7 kg! Aktívne, 100% prírodné zložky náplastí a je dokázané, že znižujú chuť do jedla a zabezpečujú rýchlé a ľahké chudnutie bez diét a nebezpečných tabletiek.

  >>> Hneď mi pošlite moje GoSlimmer náplasti!

  Zabudnite na hlad počas chudnutia!

  Obrovská chuť do jedla je najväčším problémom väčšiny ľudí, ktorí chcú schudnúť. Najmä počas prísnych diét. Extrakt hoodie obsahuje magickú molekulu P57, ktorá podvádza mozog a poskytuje pocit sytosti. Preto nebudete cítiť hlad a odoláte vašej obľúbenej strave.

  >>> Hneď mi pošlite moje GoSlimmer náplasti!

  Kontrolujte svoju chuť!

  Africká rastlina hoodia dokázane potlačuje chuť do jedla, pretože obsahuje molekulu P57, ktorá vplýva na hypotalamus - časť mozgu zodpovedná za pocit sytosti. Filozofia sytosti je veľmi jednoduchá, ak jete - schudnete! Pomocou GoSlimmer náplastí budete mať pocit sytosti, vnesiete menej kalórií a účinne schudnete.

  >>> Hneď mi pošlite moje GoSlimmer náplasti!

  Prestaňte sa zabíjať jedlom!

  Vedeli ste, že je obezita hneď za fajčením jedna z hlavných príčin smrtných prípadov, ktorým je možné zabrániť? Cukrovka, srdcovo-cievne ochorenia, tuky v krvi, zvýšený krvný tlak, rakoviny - sú len niekroré z rizík obezity. Je dokázane, že extrakt rastliny hoodie znižuje príjem kalórií osôb, ktoré majú nadmernú hmotnosť. Až o 1000 kalórií menej! Pomocou GoSlimmer náplastí eliminujte riziká, ktoré spôsobuje obezita a už po 30-tich dňoch povedzte zbohom nadbytočným kilogramom.

  >>> Hneď mi pošlite moje GoSlimmer náplasti!

  Bez vyčerpávajúcich diét!

  Vyčerpávajúce diéty spôsobujú extrémny hlad, nedostatok energie, zlú náladu, únavu, spomalený metabolizmus a podobné javy. Ak aj schudnete niekoľko kilogramov, pre ''jo-jo'' efekt veľmi rýchlo budete mať rovnaký počet kilogramov ako predtým, možno aj väčší. Preto zabudnite na vyčerpávajúce a namáhavé diéty! GoSlimmer náplasti sú účinným produktom, ktorý vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov a popri tom sa budete cítiť sa ZDRAVO a PLNÝ SILY!

  >>> Hneď mi pošlite moje GoSlimmer náplasti!

  Bez drahých a nebezpečných tabletiek na chudnutie!

  GoSlimmer náplasti obsahujú 100% prírodné a dokázane účinné zložky na chudnutie. Početné vedecké výskumy potvrdili bezpečnosť a účinnosť ich použitia. Preto už nemusíte rozmýšľať o drahých a nebezpečných tabletkách na chudnutie. Napokon existuje úplne prírodné riešenie na úbytok nadbytočných kilogramov!

  >>> Hneď mi pošlite moje GoSlimmer náplasti!
  Toto všetko ukazuje, že vo svete momentalne neexistuje prírodnejšie, účinnejšie a jednoduchšie riešenie na chudnutie. Poôet spokojných používateľov sa každodenne zvyšuje a odborníci na zdravie a krásu sú nadšení GoSlimmer náplasťami, pretože sa vďaka týmto náplastiam sa nebudete musieť zriekať svojho obľúbenej stravy, len budete jesť v menšom množstve.

  Aké je tajomstvo dokonale štihlej postavy hollywoodských hviezd?

  Najznamejšie hollywoodské hviezdy celé roky držali prísne diéty a používali nebezpečné tabletky, aby mali dokonalú postavu. Ale, početné negatívne následky im viac uškodili! Preto si veľa hollywoodských hviezd hľadalo prírodné riešenie, aby vyzerali dokonale štihlo. Našli riešenie, sú to GoSlimmer náplasti!

  Toto tajomstvo bolo dlho chránené a rezervované iba pre výnimočných. Ale, po početných pozitívných komentároch v reláciach, ktoré boli venované zdraviu, toto tajomstvo sa stalo dostupným aj širšej verejnosti. Angelina Jolie, Teri Hatcher, Eva Longoria sú len niektoré z hollywoodských super hviezd, ktoré používajú extrakt hoodie!

  Fantastické hollywoodské tajomstvo je odhalené... 

  Po objavení GoSlimmer náplastí, už nikto nechce držať prísne diéty a používať nebezpečné tabletky na chudnutie. Najznamejšie hollywoodské hviezdy sú nadšené GoSlimmer náplastiami a zdôrazňujú, že im tieto náplasti pomohli mať dokonale štihlú postavu bez hladovky a nebezpečných metód. Teraz aj vy môžete rýchlo a ľahko schudnúť pomocou GoSlimmer náplastí! Najnovši hollywoodský hit dostupný aj na Slovensku!

  Čo sú GoSlimmer náplasti a komu sú určené?

  GoSlimmer náplasti sú určené všetkým, ktorí sa chcú zbaviť nadbytočných kilogramov - bez diét a tabletiek na chudnutie. Aktívne prírodné zložky týchto náplastí v kombinácii s africkou hoodie sú najjednoduchším spôsobom na chudnutie. Sú úplne prírodné a bezpečné na použitie a môžu sa používať aj na citlivých typoch kože. Bez strachu z iritácie a škodlivých účinkov.

  GoSlimmer náplasti su určené všetkým, ktorí chcu:
  GoSlimmer náplasti sú určené všetkým, ktorí sa prírodným spôsobom chcú zbaviť nadbytočných kilogramov. Bez vyčerpávajúcich diét, namáhavých cvičení a nebezpečných tabletiek na chudnutie.
  GoSlimmer náplasti dokázane potlačujú chuť do jedla bez pocitu hladu.
  Preto sa najmä odporúčajú ľuďom, ktorí neúspešne skúšali schudnúť, lebo nemohli vydržať hlad.

  Aj o 2,7 kg menej - už po 16-tich dňoch!

  GoSlimmer náplasti vám ponúkajú rýchlu a účinnú kúru, ktorá zaručuje dokonalú postavu. Už po 16-tich dňoch.

  Extrakt africkej rastliny hoodie dokázane potlačuje chuť do jedla a poskytuje pocit sytosti. Taktiež, ostatné aktívne zložky náplastí - guarana a kambodžská garcinia účinne zlepšuju proces chudnutia.

  Zabraňujú hromaždenie tukov, znižujú chuť do jedla, ale súčasne stimulujú aj ústrednú nervovú sústavu a zmierňujú fyzickú a psychickú únavu.

  Výsledok toho je úbytok nadbytočných kilogramov bez pocitu hladu, menej energie, únava a zlá nálada. Viacnásobný zisk!

  Ako sa používajú GoSlimmer náplasti?

  GoSlimmer náplasti sú malé, ale také prírodné a spoľahlivé, že nikto nebude vedieť, že ich nesiete. Jednoduché použitie, rýchlo poskytujú výsledky a sú úplne prírodné a bezpečné. Preto zabudnite na diéty a tabletky. Len jedna náplasť denne je najľahší a najbezpečnejší spôsob, aby ste sa rýchlo zbavili nadbytočných kilogramov.

  1.

  Nie ste spokojní s tým, ako vyzerate? Chcete schudnúť? Ste bezmocní keď vidíte chutné jedlá, lebo nemôžete kontrolovať tú obrovskú chuť do jedla? Len keby ste sa zbavili tohto pocitu hladu a chuti do jedla, ktoré pridáva kilogramy?

  2.

  Teraz je tu prírodné riešenie, ktoré vám pomôže zvíťaziť nad hladou a chuťou do jedla - GoSlimmer náplasti. Každý deň nalepte jednú náplasť na čistú kožu bez chlpov.

  3.

  Vďaka dokázane účinnej kombinácii hoodie a ostatných prírodných zložiek, tieto náplasti pôsobia tak, že potlačujú chuť do jedla bez pocitu hladu. Takto sa vytvára pocit sytosti, znižuje príjem kalórií a účinné chudne. Už po 16-tich dňoch si všimnete výsledky - o 2,7 kg menej!

  Rada: Náplasť lepte ráno alebo večer a nech to bude vaším každodenným rituálom.

  Odporúčané zo strany odborníkov po celom svete

  ,,Ideálne riešenie pre prírodný úbytok kilogramov!''

  Joanna Harvey - Adams, odborníčka na krásu, Los Angleles

  „Ako aj každá žena, mám rada štihlú postavu bez nadbytočných kilogramov. Ale, samozrejme, nie za každú cenu. Vyčerpávajúce diéty vedia byť kontraproduktívne, menej energie, spomalený metabolizmus a zlá nálada su najčastejšie symptómy. A čo by sme mohli povedať o známom „jo - jo“ efekte, ktorý rýchlo pridáva kilogramy. Tabletky na chudnutie sú ešte nebezpečnejšie, ich pochybné zložky môžu mať katastrofálne následky na zdravie ľudí. Preto som odporcom takýchto metód chudnutia a neodporúčam ich ani svojim klientom. To, čo ja považujem za dobré, sú prírodné metódy, ktoré dokázane nemajú žiadne vedľajšie účinky. Sú to práve GoSlimmer náplasti. Tieto určite potlačujú chuť do jedla a poskytujú pocit sytosti. Preto dochádza k menšiemu príjmu kalórií - aj o 1000 kalórií denne. Je to dôvodom, preto ich všetkým odporúčam, lebo som si istá, že nevyvolajú žiadne škdlive vedľajšie účinky. Popri tom, umožnia úbytok telesnej hmotnosti úplne prírodným a bezpečným spôsobom!“

  Hollywoodské hviezdy zbožňujú Hoodiu!

  Magická Hoodia vzbudila pozornosť svetových médií, ale aj početných hollywoodských hviezd. Hoci počas niekoľkých posledných rokov rôzne zázračné diéty a tabletky na chudnutie boli populárne v Hollywoode, teraz je aktuálny nový trend, GoSlimmer náplasti!

  Tieto revolučné náplasti pomohli početným hudobníkom, filmovým a TV hercom, moderátorom a modelom, aby prírodne schudli. Takto sa aj prekrásne „zúfalé manželky“ Eva Longoria a Teri Hatcher presvedčili o účinnosti GoSlimmer náplastí. Bolo publikované, že zbožňujú hoodiu, lebo je to rastlina, ktorá naozaj potlačuje chuť do jedla.

  „Zúfalé manželky“ nie sú jediné hviezdy, ktoré pochopili význam úbytku kilogramov pomocou hoodie. Angeline Jolie sa rýchlo podarilo vrátiť sa na svoju pôvodnú hmotnosť po pôrode. Podarilo sa jej až schudnúť 12 kg vďaka hoodie! Ako média informovali, už po 19-tich dňoch po pôrode jej postava bola dokonalá!

  Riešenie, ktoré pomohlo početným hviezdam potlačiť svoju chuť do jedla prírodným spôsobom, konečne je dostupné aj Vám. Majte aj vy dokonalú postavu ako hollywoodské hviezdy pomocou GoSlimmer náplastí.

  Čo môžete očakávať od GoSlimmer náplastí:

  Extrakt hoodie obsahuje molekulu 57
  vedecky dokázané, že podvádza mozog a poskytuje pocit sytosti!

  Výskumy ukázali, že aktívne zložky GoSlimmer náplastí su účinné a popri tom aj bezpečné. Molekula 57, ktorú obsahuje extrakt hoodie dokázane vplýva na hypotalamus - centrum v mozgu, zodpovedné za pocit sytosti. Podvádzajúc mozog a poskytujúc pocit sytosti, znižuje sa príjem kalórií a dochádza k účinnému chudnutiu.

  Okrem toho, že hoodia dokázane potlačuje chuť do jedla, ostatné aktívne zložky náplasti tiež účinne zlepšujú proces chudnutia. Kambodžská garcinia znemožňuje hromaždenie tukov, posilňuje oxidáciu prítomných tukov a vyvoláva posilnené vylučovanie sérotonínu (hormón šťastia v mozgu). Guarana znižuje chuť do jedla a stimuluje ústrednú nervovú sústavu a zmierňuje psychickú a fyzickú únavu.

  Popri tom všetkom, zložky GoSlimmer náplastí sú úplne bezpečné na použitie. Nevyvolávajú žiadne neželané a vedľajšie účinky - ani ak ide o najcitlivejšie typy kože.

  Účastníci výskumov dokazujú:
  Aj 2,7 kg menej po 16-tich dňoch! Bez pocitu hladu a škodlivých účinkov!

  Iné metódy chudnutia majú určité riziká alebo dávajú len kratkodobé výsledky. Tabletky na chudnutie a prísne diéty môžu vyvolať škodlivé následky na zdravie. Vysoký krvný tlak, zrýchlená činnosť srdca, nespavosť, iritácia žalúdka... sú len niektoré z vedľajších účinkov používania tabletiek. Vyčerpávajúce diéty zapríčiňujú extrémny hlad, menej energie, zlú náladu, únavu, spomalený metabolizmus a podobné javy. Ale, ak aj zhodite nejaký kilogram, pre ''jo-jo'' efekt sa rýchlo vrátite na svoju pôvodnú hmotnosť, podľa pravidiel budete mať aj väčšiu hmotnosť. Na druhej strane, GoSlimmer náplasti dokázane obsahujú prírodné a bezpečné zložky, ktoré nevyvolávajú žiadne škodlivé účinky. Popri tom sú aj účinné pri úbytku nadbytočných kilogramov. GoSlimmer náplasti boli viackrát skúmané a všetky výyskumy mali rovnaké, pozitívne výsledky!

  Výsledky výskumov ukazujú:

  • Ubytok až 2,7 kg po 16-tich dňoch!
  • Účinne znížená chuť do jedla!
  • Bez škodlivých a vedľajších účinkov!

  Reakcie používateľov GoSlimmer náplastí sú fenomenálne.
  Žiadna rovnobežná metóda chudnutia ich takto nenadchla!

  „Vyzerám lepšie ako kedykoľvek predtým“

  „Po rozvode som bola v emotívnej kríze, čo samozrejme malo za následok prejedanie. Zakrátko som začala nosiť konfekčné číslo 46! Strašne, vyzerala som veľmi tučne a zanedbane. Ale, vtedy som sa rozhodla a povedala, že je dosť. Dala som šancu týmto náplastiam a za menej ako dva mesiace som nosila číslo 38. Teraz vyzerám chudšie než keď som chodila na strednú školu a cítim sa skvele. Emotívna kríza je pre mňa minulosť, lebo nebadatelne do môjho života vošiel jeden prekrásny muž!“ *

  Mária, 34, advokátka, Nitra

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Hlad bol mojím protivníkom“

  „Vždy som bola bucľatá, ale posledné 2-3 roky som pribrala značný počet kilogramov. Začala som pracovať, sedela po celý deň, málo aktivity. Ale ja som jednoducho nemohla znášať hlad! Keby ma matka nenahovorila použiť GoSlimmer, myslela by som že nikdy nebudem môcť skrotiť svoju chuť do jedla. Ale som, úplne neuveriteľne, po 3 a pol mesiacoch mám 64 kg a zdá sa mi, že som nikdy nebola taká chudá. Ďakujem všetkým!“ *

  Aneta, 26, účtovníčka, Trnava

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Svadba snov“

  „Schudla som 19 kg pred svadbou. Ale, myslela som, že je to nemysliteľné. Našťastie, moja vtedajšia budúca svokra počula o GoSlimmer náplastiach a objednala pre mňa. A tak som bez žiadnych zriekaní žiarila v svadobných šatách. Taktiež som počas medových týždňov vyzerala výborne v bikinách. Vďaka malým náplastiam som mala svadbu a medové týždne snov!“ * 

  Soňa, 24, zdravotná sestra, Prešov

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Tieto náplasti naozaj pôsobia“

  „Po narodení mojej druhej dcéry zostali nadbytočné kilogramy, ktorých som sa nemohla zbaviť! Skúšala som diétami, ale neúspešne. Nemohla som vydržať a to, čo by som zhodila, hneď by som vrátila. Aj nejaké pilulky som pila a potom som 3 dni vracala. A keď som si myslela, že neexistuje riešenie, kamarátka mi odporúčila tieto náplasti. Už zajtra-pozajtra som necítila hlad. Neuveriteľne, to čo mi predtým stačilo na jednu dávku jedla, teraz mi to stači na takmer dve dávky jedla. A potom sa kilogramy začali roztápať. A čo je najlepšie, som taká plná energie, že planujem začať aj behať, prečo nie!“ *

  Mihaela, 39, profesorka, Galanta

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Zabudneš na jedlo“

  „Naozaj zázračne, keby som sa nepozeral na hodinky, nevedel by som, že je čas na obed!“ *

  Mária, 42, kaderníčka, Topoľčany

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Jem všetko“

  „Skôr keď som skúšala schudnúť, rozmýšľala som len o jedle. Teraz vôbec o tom nerozmýšľam, jem všetko a strácam kilá, jeeeej!“ *

  Petra, 31, obchodníčka, Žilina

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Chudnem aj bez cvičenia“

  „Práca, deti, kuchyňa, dom... Nemám čas na cvičenie, takže táto náplasť je ideálna pre mňa. Stratila som 5 kg a ani som nepobehla.“ *

  Lukrecia, 34, manažérka, Poprad

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Zmizol tuk z brucha“

  „Čím sa trochu uvoľním, tu je bruško. A potom sa trap ako schudnúť. Pomocou náplasti sa mi prvýkrát to podarilo bez hladu a trápenia.“ *

  Miroslav, 32, šofér, Skalica

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Teraz chcú, aby som aj pre nich objednal“

  „Kolegovia z práce sa mi vysmievali keď som im hovoril o náplastiach. Ale po mesiaci zostali prekvapení, teraz chcú, aby som aj ním objednal.“ *

  Ján, 36, úradník, Banská Bystrica

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Konečne riešenie pre mňa“

  „Konečne riešenie aj pre mňa, nikdy som nebola osobou, ktorá chodí do posilňovne a zrieka sa. Ale, teraz som schudla 4 kg a pritom som nič zmenila.“ *

  Renata, 38, pokladníčka, Košice

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Neverila som...“

  „Táto zázračná náplasť mi pomohla znovu si obliecť staré Levi's džinsy. Neverila som, že príde aj ten deň :)“ *

  Zuzana, 37, profesorka, Nové Zámky

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Tak ľahko“

  „Tak ľahko sa zbaviť kilogramov, je to naozaj zázrakom. Ďakujem aj Bušmanom, ktorí objavili túto rastlinu!“ * 

  Matej, 31, umelec, Bratislava

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Chudnem bez hladovania“

  „Všeličo som vyskúšal, aby som stratil hmotnosť, ale niečo takéto som si nemohla ani predstaviť. Chudnem bez hladovania.“ *

  Alžbeta, 53, podnikateľka, Štúrovo

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Upozornenie: Zásoby sú obmedzené z dôvodu veľkého dopytu! Ak si objednáte dnes, garantujeme dodanie produktu nasledujúci pracovný deň. Účinky a výsledky, ktoré sú zobrazené na stránke nezaručujú úspešné použitie produktu. Drvivá väčšina zákazníkov je s produktom spokojná, ale existujú zákazníci, ktorí nedosiahnu zobrazené výsledky. Pre takých je k dispozícii naša záruka a vrátenie peňazí z nákupu. Na stránke sú zobrazené vyhlásenia spokojných zákazníkov. Sú to vyhlásenia zákazníkov, ktorí sú spokojní s naším produktom a úspešne ho používajú a ktoré zákazníci poslali na našu adresu. Na žiadosť niektorých zákazníkov sú niektoré mená zmenené. Všetky originály sú uložené v sídle spoločnosti.

  Prečo sú GoSlimmer náplasti najlepšie riešenie
  pre stratu kilogramov?

  Metóda Cena Účinok Negatívne
  Liposukcia
  1000 - 4000 € Odstránenie mastných usadenín pomocou cievy, ktorá sa vloží pod kožu. - Boľavý a drahý proces
  - Dlhší čas na zotavenie
  - Riziká anestézie
  - Infekcie a jazvy
  - Strata krvi alebo krvné zrazeniny
  Diéty
  65 - 260 € závisí o akého nutricionistu ide Najčastejšie nízka kalorická diéta a nízka uhľohydrátová diéta, ktorá žiada elimináciu rôznych druhov jedla z každodennej výživy. - Oslabená imunita
  - Diarea alebo zápcha
  - Trápenia, bezvedomia
  - Pocit hladu
  - Návrat kilogramov
  - Podráždenie v dôsledku nedostatku výsledkov
  Cvičenie v posilňovni
  24 - 50 €
  mesačne
  (bez trénera)

  50 - 150 €
  mesačne
  (s trénerom)
  Pravidelná návšteva posilňovne a používanie rôznych strojov, ktoré rozťahujú vaše telo a svaly a takto sa spaľuje zvyšok kalórií. Zapojením osobného trénera sa obyčajne ešte lepšie a prispôsobivejšie cvičí. - Zranenia
  - Napnuté svaly
  - Nevyhovujúcim cvičením môžete aj pribrať
  - Potrebný čas na odchod do posilňovne 
  Tabletky na chudnutie
  33+ €
  za krabicu
  Obsahuje blokátory tukov, ktoré zabráňujú absorbciu tukov z jedla. Takýmto spôsobom sa znižuje množstvo kalórií, ktoré telo absorbuje z vnášanej stravy - Nepôsobia na už uschované tuky v tele
  - Trápenie; vracanie; diarey; chronická únava
  - Poškodenie pečene
  - Zvýšené riziko vzniku srdcovej príhody
  - Zvýšené riziko vzniku mozgovej príhody
   
  GoSlimmer náplasti
  39.97 € Používaj prírodné a dokázane účinné zložky, ktoré ľahko a rýchlo potlačujú chuť do jedla. Náklady na nákup nového, užšieho a vyzývavého šatstva!
  Zabudnite na vyčerpávajúce diéty a nebezpečné tabletky!
  GoSlimmer náplasti sú vaše riešenie pre prírodné chudnutie!

  Overte si, čí sú GoSlimmer náplasti pre vás:

  Ste spokojní
  so svojou hmotnosťou?

  Niektoré z komentárov naších zákazníkov:

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  309 comments Add a comment
  • Iveta Lomenová · Top Commenter
   Nemohla som veriť vlastnými očami keď som včera stála na váhu. Za necelé 4 mesiace som zhodila 19 kg !!!
   Reply · 17 · Like · prije 4 sata
   • Jarmila Juricová
    Aleee, naozaj, ako je to možné?
    Reply · 4 · Like · prije 4 sata
   • Iveta Lomenová
    Áno, naozaj 19 kg !! A čo je najlepšie, bez hladu... Vôbec ho necítiš
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
   • Jarmila Juricová
    Ja to potrebujem, jednoducho mám problém s chuťou. Akoby som mal nejaké zviera v bruchu, ktoré nijako nemôžem nakŕmiť
    Reply · 2 · Like · prije 4 sata
   • Iveta Lomenová
    hahahah... úplne ťa chápem, ale konečne existuje riešenie aj pre to, aspoň sa mne podarilo objaviť ho, dúfam že sa aj tebe podarí! pozdrav a veľa šťastia....
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
   • Jarmila Juricová
    Ďakujem, Iveta, skúsim, ak sa mi podarí skrotiť svoju chuť, potom všetko bude ok.
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
  • Zuzana Palkovičová
   Práve pred niekoľkými dňami som čítala o tej hoodii a afrických bušmanoch. Naozaj je fantastické ako existujú v púšti s veľmi málo stravy a hovoria, že im práve tá hoodia pomáha. Preto keď vidím, že tieto náplasti pomohli ľuďom, možno je naozaj tak.
   Reply · 2 · Like · prije 4 sata
   • Iveta Lomenová
    Práve tie relácie o bušmanoch aj mňa pritiahli a ako som už povedala, schudla som 19 kg za 4 mesiace bez ťažkostí ..
    Reply · 2 · Like · prije 4 sata
   • Ivona Sedláková
    Baby, aj ja som za pol roka zhodila 25 kíl. A teraz som znovu kočka, za ktorou sa všetci obracajú... Tieto náplasti sú zázrakom.
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
   • Zuzana Palkovičová
    Potom si aj ja objednám. Najmä keď som videla, že ponúkajú záruku 44 dní. Určite sú si istí, že tieto náplasti pôsobia.
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
   • Ivona Sedláková
    Zuzana, súhlasím s tebou 100%.
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
  • Miloš Letko
   Musím schudnúť, aspoň takto povedal lekár, alebo vážne ohrozím svoje zdravie. Ale, som veľký jedák. Preto by mi toto mohlo pomôcť. Naozaj vravíte, že sa apetít zmenší sám od seba?
   Reply · 2 · Like · prije 4 sata
   • Iveta Lomenová
    Ale áno. Práve toto je najdôležitejšie, keď ide o tieto náplasti, ste menej hladní, tj. vôbec necítite hlad ...
    Reply · 2 · Like · prije 4 sata
   • Miloš Letko
    jaj, tak to je potom pre mňa ...
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
  • Miriam Škrtelová
   Zmenili môj život, nielen, že som zhodila kilá, ale som zažila aj úplnú premenu, zo škaredého káčaťa za niekoľko mesiacov vznikla labuť. Som veľmi šťastná!!!!!!
   Reply · 2 · Like · prije 4 sata
  • Simona Michalkovičová
   Nikdy som nechcela držať diéty a cvičiť. Preto odo mňa dostanú známku 10 a veľkú pochvalu za náplasti.
   Reply · 3 · 2 hours ago
  • Mária Vrbovská
   Kedy toto začne pôsobiť?
   Reply · 2 · Like · prije 4 sata
   • Iveta Lomenová
    Už po niekoľkých dňoch začnete chudnúť
    Reply · 2 · Like · prije 4 sata
   • Mária Vrbovská
    Ja som si myslela, že pôsobia ihneď, včera som ju nalepila a dnes mám rovnaký počet kíl
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
   • Ivona Sedláková
    Ale, hádam nie si 12-ročná, aby som ti musela vysvetľovať, nedá sa to za jeden deň, zdá sa, že veríš týmto podvodníkom, ktorí predávajú magické pilulky na chudnutie  Tieto náplasti potlačujú tvoju chuť do jedla, potrebuješ niekoľko dní, aby výsledky boli viditeľné... A potom uvidíš ako sa veľmi ľahko roztápajú kilogramy!
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
  View 296 more
  Facebook plugin

  Viac ako 9.000 spokojných zákazníkov na Slovensku len v minulom roku!

  FAQ - Najčastejšie otázky:
  Ako sa používajú GoSlimmer náplasti?
  GoSlimmer náplasti sú tak dizajnované, aby boli jednoduché a pohodlné pre použitie. Jedenkrát denne nalepte jednu náplasť na čistú kožu bez chlpov. Najlepšie ráno alebo večer, aby sa to stalo vaším rituálom. Vždy keď si vymieňate náplasť, vymeňte si aj miesto, na ktorom ju lepíte, aby ste dovolili koži nerušene dýchať. Vďaka malým dimenziám, budete chudnúť diskrétne a účinne 24 hodín denne - bez pocitu hladu a zriekania.
  Kedy si môžeme všimnúť prvé výsledky použitia GoSlimmer náplastí?
  Prvé výsledky používania GoSlimmer náplastí pocítite už po prvom dni lepenia náplasti. Aktívne zložky hneď začínajú pôsobiť tak, že poskytujú pocit sytosti a podvádzajú Váš mozog. Vďaka tomu, že necítite hlad, znižujete príjem kalórií. Výsledkom je rýchla a ľahká strata nadbytočných kilogramov - bez pocitu hladu. Takto po 16-tich dňoch priemerne môžete stratiť aj 2,7 kg. A nebudete len vyzerať lepšie, ale sa inakšie aj budete cítiť - budete plní energie a dobre naladení.
  Aké sú zložky GoSlimmer náplastí?
  Aktívne zložky GoSlimmer náplastí sú: Hoodia Gordonii, Paullinia Cupana Fruit Extract (Guarana), Garcinia Cambogia.
  Prečo sú GoSlimmer náplasti také účinné?
  GoSlimmer náplasti sú také účinné vďaka silnej kombinácii prírodných zložiek. Aktívne zložky krémy dokázane pôsobia tak, že vplývajú na hypotalamus - centrum v mozgu, zodpovedné za pocit sytosti. Podvádzajúc mozog, že sme sytí, necítime hlad a znižujeme príjem stravy. Takto dochádza k menšiemu príjmu kalórií a chudnutiu. Okrem toho, zložky majú pozitívny účinok na náladu a energiu. Stimulujú ústrednú nervovú sústavu a zmierňujú fyzickú a psychickú únavu. Preto účinne strácajte kilogramy a tentokrát bez pocitu hladu, menej energie, únavy a zlej nálady.
  Sú GoSlimmer náplasti bezpečné pre použitie?
  Áno, GoSlimmer náplasti sú celkom bezpečné, lebo obsahujú 100% prírodné zložky, dokázane účinné a bezpečne pre použitie. Tieto zložky nevyvolávaú žiadne neželané ani vedľajšie účinky. Sú dermatologicky testované a vyhovujú aj najcitlivejším typom kože. Neobsahujú alergény a preto sa odporúčajú všetkým, ktorí trpia alergiami. Taktiež, GoSlimmer náplasti nemajú žiadnu interakciu s liekmi a preto sú celkom bezpečné pre používanie všetkým osobám.

  Objednajte si a zmenšite apetít už po 16-tich dňoch!

  Doprajte si štíhlu a zvodnú postavu o akej ste vždy snívali!

  Zabudnite na vyčerpávajúce diéty a nebezpečné tabletky!

  Objednajte si GoSlimmer náplasti a straťte aj 2,7 kg už po 16-tich dňoch!
  Špeciálna akciová cena - 79.94 € - 39.97 € - Aktivovať KUPÓN
  Ponuka končí:
  P.S.Nezabudnite, GoSlimmer náplasti sú nové a unikátne riešenie pre chudnutie. Používajú iba prírodné účinné látky, dokázateľne ako účinné pre chudnutie. Preto sa prestaňte vyčerpávať prísnymi diétami! Prestaňte míňať peniaze na zbytočné tablety na chudnutie. Urobte múdry výber, používajte GoSlimmer náplasti a straťte až 2,7 kg za 16 dní!

  P.P.S.GoSlimmer náplasti sú tak účinné pri chudnutí, že máme veľa objednávok v tomto období. Preto si nenechajte ujsť túto príležitosť okamžite si objednať, pretože sa takto vyhnete čakaniu na naše ďalšie zásielky.
  44 - dňová záruka
  Ak si nákup do 44 dní rozmyslíte,
  vrátime Vám peniaze.
  Doručenie
  Výrobok Vám doručíme najrýchlejšou a najspoľahlivejšou kuriérskou službou!
  100% bezpečný nákup
  Výrobok zaplatíte pri preberaní, čím Vás ochránime pred možným zneužitím. Vaše osobné údaje budú úplne bezpečné!


  Zasielam požiadavku,
  prosím, čakajte!
  Kam odoslať Vaša
  objednávku?
  Meno
  Priezvisko
  Adresa
  Číslo domu
  PSČ
  Mesto
  Telefón
  E-mail
  Produkt
  Komentár
  PS: Zaručujeme doručenie nasledujúci pracovný deň
  1 x - 79.94 -50% 39.97 € a poštovné
  2 x - 135.94 -50% 67.97 € a poštovné
  3 x - 175.94 -50% 87.97 € a poštovné
  Platba na dobierku
  Kópie, ktoré možno získať za zvýhodnenú cenu:
  11
  Posledný predaj
  bol vykonaný:
  100% bezpečný nákup
 • *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.
  Net Sales Ltd, ul.Arh Georgi Nenov 25 gr.Sofia, zh.k. Liulin, Bulgaria, e-mail: maria.petrova@netsales.club. Produkt: GoSlimmer Patch
  x

  Nie ste si istý, že je GoSlimmer Patch pravým výrobkom pre Vas?

  Posielame údaje,
  prosíme, počkajte!
  Ďakujeme za Váš dopyt.
  Náš odborný konzultant Vám zavolá v čase, ktorý ste si vybrali.


  Zavri okno

  Porozprávajte sa s naším odborným poradcom. Bezplatne Vám zavolá a zodpovie na všetky vaše otázky týkajúce sa GoSlimmer Patch.